• header zwemmen
  • ZWEMMEN
Dat kan sneller...

Clubrecords (tot 28-12-2017)

Wedstrijdkalender Seizoen 2018 - 2019

Op deze pagina staat de WEDSTRIJDKALENDER voor het seizoen 2018 - 2019. Er zijn 2 extra kolommen toegevoegd, een met de UITNODIGINGEN en een met de UITSLAGEN van de wedstrijden. Deze worden zo snel mogelijk gevuld, zodat iedereen weet wanneer hij moet zwemmen en (ook belangrijk) wat de uitslagen zijn geweest!

 

 

<td class="xl80

<td class="xl76" style="hei

<td class="

<td class="xl76" style="height: 20px;

     
WK dag datum soort wedstrijd plaats inzw. aanv. uitn. uitsl.
34 ma 20 8 18 aanvang  training  junioren en jeugd   18.45 20.15    
34 di 21 8 18 aanvang training minioren    19.00 20.15    
34 do 23 8 18 aanvang training selectie Lochem 18.00 21.30    
34 vr 24 8 18 einde zomervakantie BO VO          
34 vr 24 8 18 zwemkamp v.a.18.00 uur Markelo        
34 za 25 8 18 zwemkamp Markelo        
34 zo 26 8 18 zwemkamp tot 15.00 uur                           Markelo        
35 ma 27 8 18 aanvang training trimgroepen en triatleten Lochem 20.15 22.00    
35 wo 29 8 18 aanvang training zwemgroep junioren Lochem        
35 za 1 9 18 ontbijttraining alle zwemmers/ouders 08.00-10.00 uur   08.00 10.00    
35 zo 2 9 18            
36 za 8 9 18            
36 zo 9 9 18 Sprintbokaal Apeldoorn  12.30 13.00   uitsl
37 za 15 9 18 Junioren Meet deel 1 Apeldoorn  16.30 17.00   uitsl
37 zo 16 9 18 einde Limietperiode NK Estafette          
38 za 22 9 18 Minioren en Junioren Circuit 1 Groenlo 16.15 16.45 uitn uitsl
38 za 22 9 18 Nationale Masters Club Meet Alphen ad Rijn        
38 zo 23 9 18 Ned. Estafette Kampioenschappen          
39 vr 28 9 18 World Cup Eindhoven        
39 za 29 9 18 Nationale Miniorendag          
39 za 29 9 18 World Cup Eindhoven        
39 zo 30 9 18 NK Estatette Kampioenschappen Eindhoven 11.30 12.00  uitn  
39 zo 30 9 18 World Cup Eindhoven        
40 zo 7 10 18 KNZB zwemcompetitie District 2 deel 1 Oldenzaal 13.30 14.00 uitn uitsl
40 zo 7 10 18 KNZB zwemcompetitie B-C deel 1 Zwolle 14.00 14.30 uitn uitsl
41 za 13 10 18 Swimkick Minioren Circuit deel 1   Arnhem 13.30 14.00   uitsl
41 za 13 10 18 Nationale sprintwedstrijd 2018 Steenwijk        
41 zo 14 10 18 Limietwedstrijd Oosterhout        
41 zo 14 10 18 Einde limietperiode SwimCup deel1          
42 za 20 10 18 Junioren-Jeugd          
42 za 20 10 18 Limietwedstrijd kb Nijmegen        
42 zo 21 10 18            
43 do 25 10 18 Lange afstand wedstrijd in training (OFFICIELE WEDSTR?! Lochem       uitsl
43 za 27 10 18 limietwedstrijd  Barneveld        
43 za 27 10 18 Swimcup 1 NJJK 800/1500          
43 za 27 10 18 Swimkick Minioren Circuit deel 1  alternatief          
43 zo 28 10 18 Swimcup 1 NJJK 800/1500          
43 zo 28 10 18 Limietwedstrijd  Amersfoort        
43 zo 28 10 18 Limietwedstrijd  Doetinchem 16.15 16.45    
43 zo 28 10 18 Gelderse Master Kampioenschappen  Winterswijk        
44 zo 3 11 18 Junioren-jeugd 2          
44 zo 3 11 18 Medaillewedstrijd Min 1 en ouder          
44 zo 4 11 18 Limietwedstrijd Zwolle       uitsl
44 zo 4 11 18 Limietwedstrijd  Doetinchem 16.15 16.45    
44 zo 4 11 18 Einde Limietperiode Regio Kampioenschappen          
45 za 10 11 18 Regionale Minioren Club Meet  Nijmegen 13.30 14.30 uitn uitsl
45 zo 11 11 18 Regionale Minioren Club Meet           
46 za 17 11 18 RegioKampioenschappen kb Nijmegen       uitsl
46 zo 18 11 18 RegioKampioenschappen kb Nijmegen       uitsl
47 za 24 11 18 RegioKampioenschappen kb Nijmegen        uitsl
47 zo 25 11 18 RegioKampioenschappen kb Nijmegen        uitsl
48 za 1 12 18 Martinez Cup Amsterdam        
48 za 1 12 18 Junioren Meet deel 2 Vaassen 14.30 15.00 uitn uitsl
48 zo 2 12 18 Martinez Cup Amsterdam        
48 zo 2 12 18 Limet wedstrijd Amersfoort        
49 za 8 12 18 Minioren en Junioren Circuit 2 Lichtenvoorde 14.00 14.30 uitn uitsl
49 za 8 12 18 Limietwedstrijd  400 t/m 1500 lb Amersfoort        
49 zo 9 12 18 Einde limietperiode ONK          
50 do 13 12 18 NJJK kb Eindhoven        
50 vr 14 12 18 NJJK kb Eindhoven 18.30 17.00    
50 za 15 12 18 NJJK kb Eindhoven        
50 za 15 12 18 Regio B kampioenschappen kb Zutphen 14.00  14.45 uitn  
50 za 15 12 18 Dolfijnwedstrijd  Lochem        
50 zo 16 12 18 NJJK kb Eindhoven        
50 zo 16 12 18 Regio B kampioenschappen kb Zutphen 14.00 14.45 uitn  
51 vr 21 12 18 ONK kb  Tilburg        
51 za 22 12 18 ONK kb  Tilburg        
51 zo 23 12 18 ONK kb  Tilburg        
52 ma 24 12 18            
52 vr 28 12 18 Orca’s Christmas Swim Leeuwarden        
52 za 29 12 18 Clubrecordwedstrijd Lochem        
52 za 29 12 18 Orca’s Christmas Swim Leeuwarden        
52 zo 30 12 18 Orca’s Christmas Swim Leeuwarden        
1 za 5 1 19            
1 zo 6 1 19 Limietwedstrijd (lange afstand) Doetinchem 16.15 16.45    
2 za 12 1 19 KNZB zwemcompetitie B deel 2 Aquapoldro 16.30 17.00    
2 za 12 1 19 KNZB zwemcompetitie District 2 deel 2 Nijverdal 11.45 12.30    
3 za 19 1 19 Junioren-Jeugd 3          
3 za 19 1 19 Minioren Jaargang Limietwedstrijd Kampen        
3 za 19 1 19 Limietwedstrijd Langebaan1 Nijmegen        
3 zo 20 1 19 Einde LAC periode deel 1          
4 do 24 1 19 ONMK kb Zwolle        
4 vr 25 1 19 ONMK kb Zwolle        
4 za 26 1 19 ONMK kb Zwolle        
4 za 26 1 19 Swimkick Minioren circuit deel 2 Zutphen        
4 zo 27 1 19 ONMK kb Zwolle        
5 za 2 2 19 Regionale Estafette Kampioenschappen          
5 zo 3 2 19            
6 za 9 2 19 KNZB zwemcompetitie B deel 3 Zwolle 11.30 12.00    
6 za 9 2 19 KNZB zwemcompetitie District 2 deel 3 Lochem 16.30 17.00    
7 za 16 2 19 Minioren en Junioren Circuit 3  Lochem 16.30 17.00    
7 zo 17 2 19 Limietwedstrijd lb incl Lange afstanden Oosterhout        
7 zo 17 2 19 limietwedstrijd lb Eindhoven        
7 zo 17 2 19 limietwedstrijd lb Amersfoort        
8 vr 22 2 19 PSV Int. Talent Trophy  50m. Eindhoven        
8 za 23 2 19 NK Studenten Dordrecht        
8 za 23 2 19 Limietwedstrijd Langebaan 2 Nijmegen        
8 za 23 2 19 PSV Int. Talent Trophy  50m. Eindhoven        
8 zo 24 2 19 PSV Int. Talent Trophy  50m. Eindhoven        
8 zo 24 2 19 Einde limietperiode Regionale LAK          
9 zo 3 3 19            
10 za 9 3 19 Speedo Jaargangwedstrijden Leiden        
10 za 9 3 19 Regionale Lange afstanden Kampioenschappen          
10 zo 10 3 19 Limietwedstrijd (50m) Oosterhout        
10 zo 10 3 19 Speedo Challenge (50m) Amsterdam        
10 zo 10 3 19 Speedo Jaargangwedstrijden Leiden        
10 zo 10 3 19 Regionale Lange afstanden Kampioenschappen          
11 za 16 3 19 Junioren-Jeugd 4          
11 za 16 3 19 Limietwedstrijd Langebaan 3 Nijmegen        
11 zo 17 3 19            
12 za 23 3 19 KNZB zwemcompetitie District 2 deel 4 Hengelo 12.15 13.00    
12 za 23 3 19 KNZB zwemcompetitie B/c deel 4 Lochem 16.30 17.00    
12 zo 24 3 19 Einde limietperiode SwimCup deel3          
12 zo 24 3 19 Einde limietperiode NJK 800/1500.          
13 za 30 3 19 Provinciale Minioren Sprint Kampioenschappen          
13 za 30 3 19 Limietwedstrijd  Amersfoort        
13 zo 31 3 19 Einde Limietperiode Swimcup deel 3          
14 vr 5 4 19 Swimcup NJK 800/1500 Den Haag        
14 za 6 4 19 Swimcup deel2 Den Haag        
14 za 6 4 19 Nationale Arena Club Meet          
14 zo 7 4 19 Swimcup  Den Haag        
14 zo 7 4 19 Limietwedstrijd lb incl Lange afstanden Oosterhout        
15 vr 12 4 19 Swimcup + NK 5000m Eindhoven        
15 za 13 4 19 Swimcup deel 3 Eindhoven        
15 zo 14 4 19 Swimcup deel3 Eindhoven        
15 zo 14 4 19 Limietwedstrijd  Doetinchem 16.15 16.45    
15 zo 14 4 19 Masterwedstrijd lb Alkmaar        
16 za 20 4 19 KNZB zwemcompetitie Finale Hoofd klasse          
16 za 20 4 19 Junioren Meet deel 3 Lochem 16.30 17.00    
16 za 20 4 19 Limietwedstrijd 50m Nijmegen        
16 zo 21 4 19 1e Paasdag          
17 ma 22 4 19 Paastoernooi 25m Almere        
17 za 27 4 19            
17 zo 28 4 19            
18 do 2 5 19 ONMK lb Amersfoort        
18 vr 3 5 19 ONMK lb Amersfoort        
18 za 4 5 19 ONMK lb Amersfoort        
18 zo 5 5 19 ONMK lb Amersfoort        
18 zo 5 5 19 Einde limietperiode Regio Kampioenschappen (A&B)          
19 za 11 5 19 Swimkick Minioren circuit deel 3 Arnhem 13.30 14.00    
19 zo 12 5 19            
20 za 18 5 19 RegioKampioenschappen lb          
20 zo 19 5 19 RegioKampioenschappen lb          
21 za 25 5 19 RegioKampioenschappen lb          
21 zo 26 5 19 RegioKampioenschappen lb          
21 zo 26 5 19 Einde LAC periode deel 2          
22 do 30 5 19            
22 za 1 6 19 Regio Minioren Finales          
22 za 1 6 19 Junioren Meet deel 4 Wapenveld 14.30 15.00    
22 zo 2 6 19 Regio Minioren Finales          
22 zo 2 6 19 Einde limietperiode NJJK lb          
23 vr 7 6 19 Pfingstschwimmfest  Nordhorn        
23 za 8 6 19 Pfingstschwimmfest  Regio Minioren Finales (alternatief)          
23 zo 9 6 19 Pfingstschwimmfest  Regio Minioren Finales (alternatief)          
23 zo 9 6 19 Einde limietperiode ONK          
24 do 13 6 19 NJJK  Eindhoven        
24 vr 14 6 19 NJJK Eindhoven        
24 za 15 6 19 NJJK  Eindhoven        
24 za 15 6 19 Regio B kampioenschappen          
24 zo 16 6 19 NJJK Eindhoven        
24 zo 16 6 19 Regio B kampioenschappen           
25 vr 21