Laden Evenementen

Afgelopen Evenementen › Wedstrijdkalender Zwemmen

Evenementen Zoeken en weergeven navigatie

Evenement weergaven navigatie

september 2021

Minioren Club Meet

25 september @ 11:30 - 16:00
De Vrolijkheid, Ossenkamp 7
Zwolle, Overijssel 8024 AG Nederland
+ Google Maps

Uitslagen:   Deelnemers: Officials: Linda Hekkelman?? Marian Arfman?? Gerben Hoentjen?? Vertrek Laren: 10:20 uur Vertrek Lochem: 10:15 uur Inzwemmen: 11:30 uur Aanvang: 12:00 uur Vervoer: eigen vervoer

Meer weten »

oktober 2021

Landelijke zwemcompetitie

2 oktober @ 13:00 - 16:30
Twentebad, Lage Weide 3
Hengelo,
+ Google Maps

Uitslagen: Deelnemers: Officials: Anneke Eelderink, Samantha Geerdink, Roald Tiggelaar, Brenda Braakhekke Mirjam Hebbink en Ietje Wittenberg Vertrek Laren: 12:00 uur Vertrek Lochem: 11:50 uur Inzwemmen: 13:00 uur Aanvang: 13:30 Vervoer: Bolink, Eelderink, Hebbink, Temmink en Segura

Meer weten »

Minioren Club Meet deel 2

9 oktober @ 15:00 - 16:30
De Vrolijkheid, Ossenkamp 7
Zwolle, Overijssel 8024 AG Nederland
+ Google Maps

Uitslagen: Deelnemers: Officials: Riny Zeijpveld en Carla v. Leeuwen Vertrek Laren: 13:55 uur Vertrek Lochem: 13:45 uur Inzwemmen: 15:00 uur Aanvang: 15:30 Vervoer: eigen vervoer

Meer weten »

Junioren Jeugd Senioren Circuit

16 oktober @ 16:30 - 19:30
Zwembad De Beemd, Zutphenseweg 110
Lochem, 7241 SG
+ Google Maps

Uitslagen: Deelnemers: Officials: Carla v. Leeuwen, Riny Zeijpveld, Gerben Hoentjen, Ietje Wittenberg, Marian Arfman, Marijke Teeuwen, Roald Tiggelaar, Linda Hekkelman en Samantha Geerdink Vertrek Laren: Vertrek Lochem: Inzwemmen: 16:30 Aanvang: 17:00 Vervoer:

Meer weten »

Vrolijkheid Swim op 23-10- 2021 te Zwolle

23 oktober @ 12:15 - 17:00
De Vrolijkheid, Ossenkamp 7
Zwolle, Overijssel 8024 AG Nederland
+ Google Maps

Uitslagen: Deelnemers: Officials: Marian Arfman en Samantha Geerdink Vertrek Laren: Vertrek Lochem: Inzwemmen: 12:15 uur Aanvang: 13:00 Vervoer: Onderling regelen

Meer weten »

Vrolijkheid Swim 24-10-2021 te Zwolle

24 oktober @ 13:30 - 17:00
De Vrolijkheid, Ossenkamp 7
Zwolle, Overijssel 8024 AG Nederland
+ Google Maps

Uitslagen: Deelnemers: Officials: Carla v. Leeuwen en Roald Tiggelaar Vertrek Laren: Vertrek Lochem: Inzwemmen: 13:30 uur Aanvang: 14:15 uur Vervoer: Onderling regelen

Meer weten »

Limietwedstrijd deel 2 op 31-10-2021 te Amersfoort   

31 oktober @ 13:45 - 17:00
Amerena, De Velduil 2
Amersfoort, Utrecht Nederland
+ Google Maps

Uitslagen: Deelnemers: Officials: Anneke Eelderink, Marijke Teeuwen en Roald Tiggelaar Vertrek Laren: Vertrek Lochem: Inzwemmen: 13.45 uur Aanvang: 14.15 uur Vervoer: onderling regelen

Meer weten »

november 2021

Minioren Club Meet deel 3

6 november @ 11:30 - 15:00
De Vrolijkheid, Ossenkamp 7
Zwolle, Overijssel 8024 AG Nederland
+ Google Maps

Uitslagen: Deelnemers: Officials: Marian Arfman en Anneke Eelderink Vertrek Laren: 10:20 uur Vertrek Lochem: 10:15 uur Inzwemmen: 11:30 uur Aanvang: 12:00 uur Vervoer: Vaarhorst

Meer weten »

Limietwedstrijd Zwolle

7 november @ 00:00
De Vrolijkheid, Ossenkamp 7
Zwolle, Overijssel 8024 AG Nederland
+ Google Maps

Uitslagen: Deelnemers: Officials: Roald Tiggelaar, Samantha Geerdink en Mariam Arfman Vertrek Laren: Vertrek Lochem: Inzwemmen: 13:30 uur Aanvang: 14:00 uur Vervoer: onderling regelen

Meer weten »

Landelijke zwemcompetitie deel 2

20 november @ 12:00 - 15:30
Het Ravijn, Piet Heinweg 16
Nijverdal, 7441 GZ
+ Google Maps

Uitslagen:   Deelnemers:   Officials: Mirjam Hebbink, Riny Zeijpveld, Carla v. Leeuwen, Roald Tiggelaar, Samantha Geerdink, Gerben Hoentjen en Marijke Teeuwen Vertrek Laren: 10:45 uur Vertrek Lochem: 10:35 uur Inzwemmen: 12:00 uur Aanvang: 12:30 Vervoer: Bleumink, Brummelman, Hebbink, Hendriks en Niesink

Meer weten »
+ Exporteer Evenementen