• header zwemmen
  • ZWEMMEN
Dat kan sneller...

Clubrecords (2 juli 2016)

Wedstrijdkalender Seizoen 2017 - 2018

Op deze pagina staat de WEDSTRIJDKALENDER voor het seizoen 2017 - 2018. Er zijn 2 extra kolommen toegevoegd, een met de UITNODIGINGEN en een met de UITSLAGEN van de wedstrijden. Deze worden zo snel mogelijk gevuld, zodat iedereen weet wanneer hij moet zwemmen en (ook belangrijk) wat de uitslagen zijn geweest!

 

               
 Dag  plaats inzwemmen aanvang overige uitn. uitsl
Augustus              
Ma 21 begin trainingen            
Vr 25 Zwemkamp Markelo          
Za 26 Zwemkamp            
Zo 27 Zwemkamp            
September.               
Za 2              
zo 3              
Za 9              
zo 10 Sprint Bokaal Apeldoorn 14:30 15:00     uitsl
Za 16 Minioren-Junioren Circuit #1 Lichtenvoorde 14:00 14:30     uitsl
Za 23 Nationale Minioren Dag            
Za 23 Juniorenmeet deel1 Apeldoorn 16:30 17:00   uitn uitsl
Zo 24 Nederlandse Estafettekampioenschappen         uitn uitsl
Za 30 Nationale Zwemcompetitie #1 Lochem 16:30 17:00 verplichte wedstrijd uitn uitsl
Za 30 Nationale Zwemcompetitie #1 Hengelo 13:30 14:00 verplichte wedstrijd uitn uitsl
Oktober               
Za 7 Limiet wedstrijd korte baan Barneveld 18:00       uitsl
Za 7 Swimkick-Minioren Circuit #1 Lochem 16:30 17:00     uitsl
Zo 8 Swimkick-Minioren Circuit #1            
Za 14              
Zo 15              
Vr 20 Swim Cup #1 (25m) en NJK 800/1500            
Za 21 Swim Cup #1 (25m) en NJK 800/1500            
Zo 22 Swim Cup #1 (25m) en NJK 800/1500            
  Tijdens de Swim Cup zal op één van de dagen de NJK 800/1500 voor junioren plaats vinden.            
do 26 Lange baan tijdens de training  Lochem  17:45  18:00     uitsl
Za 28 Limietwedstrijd Nijmegen       uitn uitsl
Za 28 LAC Apeldoorn       uitn uitsl
Zo 29 Einde limietperiode (B) kampioenschappen            
Zo 29 Team Speedo NL event            
November               
Za 4 Dolfijnwedstrijd deel 1 Groenlo 16:15 16:45   uitn uitsl
Za 11 Regiokampioenschappen kortebaan Nijmegen 14:00 14:45   uitn uitsl
Zo 12 Regiokampioenschappen kortebaan Nijmegen 13:30 13:45   uitn uitsl
Za 18 Regiokampioenschappen kortebaan Nijmegen 14:00 14:45   uitn uitsl
Zo 19 Regiokampioenschappen kortebaan Nijmegen 13:30 13:45   uitn uitsl
Za 25 Regio Minioren Club Meet Nijmegen 13:30 14:30   uitn uitsl
Za 25 Lange Afstands Circuit Nijkerk         uitsl
Zo 26              
Zo 26 Martinez Cup            
December               
Za 2 Junioren deel 2 Lichtenvoorde 15:00 15:30   uitn uitsl
Zo 3              
Za 9 Minioren-Junioren Circuit #2 Groenlo 16:15 16:45   uitn uitsl
Zo 10              
Wo 13 EK korte baan, Kopenhagen (DEN)            
Do 14 EK korte baan, Kopenhagen (DEN)            
Do 14 NJJK korte baan (800/1500 jeugd)            
Vr 15 EK korte baan, Kopenhagen (DEN)             
Vr 15 NJJK korte baan            
Za 16 EK korte baan, Kopenhagen (DEN)             
Za 16 NJJK korte baan            
Za 16 Regio B-Kampioenschappen korte baan Zutphen 15:45 16:30   uitn  
Zo 17 Dolfijnwedstrijd deel 2 Montferland 13:00  13:30   uitn  
Zo 17 EK korte baan, Kopenhagen (DEN)            
Zo 17 NJJK korte baan         uitn  
Zo 17 Regio B-Kampioenschappen korte baan Zutphen 15:45 16:30   uitn  
Do 21 ONK korte baan Hoofddorp       uitn  
Vr 22 ONK korte baan            
Za 23 ONK korte baan            
Do 28 Club record wedstrijd tijdens trainingsuren            
Za 30              
Zo 31 Oudjaarsdag            
Januari 2018              
Za 6              
Zo 7              
Za 13 Nationale Zwemcompetitie #2 Apeldoorn 16:30 17:00 verplichte wedstrijd    
Zo 14 Nationale Zwemcompetitie #2 Oldenzaal 14:30 15:00 verplichte wedstrijd    
Do 18 ONK Masters korte baan            
Vr 19 ONK Masters korte baan            
Za 20 ONK Masters korte baan            
Za 20 Junioren-Jeugd-Senioren Circuit #3            
Zo 21 ONK Masters korte baan             
Zo 21 Junioren-Jeugd-Senioren Circuit #3            
Za 27 Swimkick-Minioren Circuit #2 Lichtenvoorde          
Zo 28 Swimkick-Minioren Circuit #2            
Februari               
Za 3 Nationale Zwemcompetitie #3 Zwolle 12:00 12:30 verplichte wedstrijd    
Za 3 Nationale Zwemcompetitie #3 Nijverdal 11:30 12:00 verplichte wedstrijd    
Za 10 Minioren-Junioren Circuit #3 Lochem 16:30 17:00      
Zo 11 Minioren-Junioren Circuit #3            
Za 17 Junioren Meet deel 3 Vaassen 14:30 15:00      
Za 17 Dolfijnwedstrijd deel 3 Aalten 14:00 14:30      
Zo 18 einde limietperiode RLAK            
Za 24 Limiet wedstrijd lange baan Drachten 17:00        
Zo 25              
Maart               
Za 3 Regionale Lange AfstandenKampioenschappen            
Zo 4 Regionale Lange AfstandenKampioenschappen            
Zo 4 Speedo Challenge            
Za 10 Limiet wedstrijd lange baan Drachten 17:00        
Za 10 Challenger (50m)             
Za 10 Swimkick-Minioren Circuit #3 Lichtenvoorde          
Zo 11 Challenger (50m)             
Zo 11 Swimkick-Minioren Circuit #3            
Za 17 Nationale Zwemcompetitie #4 Lochem 16:30 17:00 verplichte wedstrijd    
Za 17 Nationale Zwemcompetitie #4 Zwolle 12:00 12:30 verplichte wedstrijd    
Za 24 Junioren-Jeugd Circuit #4            
Zo 25 Junioren-Jeugd Circuit #4            
Za 31              
April              
Zo 1 1e Paasdag            
Vr 6 Swim Cup #2            
Za 7 Swim Cup #2            
Za 7 Nationale Arena Minioren Club Meet            
Za 7 Dolfijnwedstrijd deel 4 Lochem 16:30 17:00      
Zo 8 Swim Cup #2            
Zo 8 Regio MiniorenSprintkampioenschappen            
Vr 13 Swim Cup #3 en NK lange afstanden            
Za 14 Minioren Cup            
Za 14 Swim Cup #3 en NK lange afstanden            
Zo 15 Junioren Cup            
Zo 15 Swim Cup #3 en NK lange afstanden            
Za 21 Nationale Zwemcompetitie #5 (regio/finale)       verplichte wedstrijd    
Zo 22 Nationale Zwemcompetitie #5  Nijverdal 11:30 12:00 verplichte wedstrijd    
Za 28              
Zo 29              
Mei               
Do 3 ONK Masters            
Vr 4 ONK Masters            
Za 5 ONK Masters            
Zo 6 ONK Masters            
Za 12 Limiet wedstrijd lange baan Drachten 17:00        
Za 12 Challenger (50m)            
Za 12 Junioren Meet deel 4 Lochem 16:30 17:00      
Za 12 Dolfijnwedstrijd deel 5 Lichtenvoorde 14:00 14:30      
Zo 13 Challenger (50m)            
Zo 13 Einde limietperiode (B) kampioenschappen            
Vr 18 Pfingstschwimmfest   Nordhorn          
Za 19 Pfingstschwimmfest   Nordhorn          
Zo 20 Pfingstschwimmfest   Nordhorn          
Za 26 Regiokampioenschappen lange baan            
Zo 27 Regiokampioenschappen lange baan            
Juni               
Za 2 Regiokampioenschappen lange baan            
Zo 3 Regiokampioenschappen lange baan            
Za 9 Regio Miniorenfinales            
Zo 10 Regio Miniorenfinales            
Do 14 NJJK (800/1500 jeugd)            
Vr 15 NJJK lange baan            
Za 16 NJJK lange baan            
Za 16 Regio B-Kampioenschappen korte baan            
Zo 17 NJJK            
Zo 17 Regio B-Kampioenschappen korte baan            
Do 21 ONK            
Vr 22 ONK            
Za 23 ONK            
Za 23 Club Kampioenschappen Lochem          
Zo 24 Kortebaanwedstrijden            
Za 30 Speedo Fast Water Meet            
Juli               
Zo 1 Speedo Fast Water Meet            
Za 7 Start zomervakanties            
               
Zo 8              
               
               
               
Casino Bonus at bet365 uk